Du har indtastet en værdi, som indeholder ugyldige tegn, i nedenstående fremhævede felter. Gennemse dit valg, og brug kun gyldige tegn.

 
 
Low

74441-0001 - 

I/O Connector, 20 Contacts, Receptacle, SFP+, Surface Mount, 74441 Series, PCB Mount

74441-0001 - I/O Connector, 20 Contacts, Receptacle, SFP+, Surface Mount, 74441 Series, PCB Mount

Billedet er vejledende. Se produktspecifikationen.

Producent:
MOLEX MOLEX
Producentens varenummer:
74441-0001
Varenummer:
2112385
Produktsortiment
74441 Series
Også kendt som:
GTIN UPC EAN: 800755998788
Teknisk datablad:
74441-0001   Datasheet
Se alle tekniske dokumenter

Produktoversigt

The 74441-0001 is a 20-circuit 2-row 0.80mm pitch SFP, SFP Plus (SFP+) host right angle connector, Z-axis pluggable, with 0.38µm gold plating, gold-plated copper alloy contacts, PCB mounting and surface mount termination. This 74441 series connector is made of high temperature thermoplastic, can be used with EMI shield, 73927 SFP cage, 86025 LC duplex cable assembly, guide frame, 73939 HSSDC2 cable assembly, mates with SFP modules, suitable for module-to-board application.
  • Black colour
  • UL94V-0 flammability rating
  • Current rating per contact is 0.5A
  • Voltage rating is 30VAC/DC
  • Temperature range from -40 to 85°C

Produktoplysninger

:
20Contacts
:
Receptacle
:
SFP+
:
Surface Mount
:
74441 Series
:
PCB Mount
:
Gold Plated Contacts
:
Copper Alloy
Find lignende produkter Vælg og tilpas attributterne ovenfor for at finde lignende produkter.

Også kendt som

GTIN UPC EAN: 800755998788

Alternativer til 74441-0001

Sammenlign de valgte produkter
Producentens varenummer
Varenummer
Producent / beskrivelse
Tilgæng
Pris for
Antal
     

Styk (leveret på klippet bånd)

1+ kr 13,28   15+ kr 12,17   40+ kr 11,94   100+ kr 11,64   240+ kr 10,52   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj
     

Styk (leveret på klippet bånd)

1+ kr 12,24   15+ kr 11,05   40+ kr 10,82   100+ kr 10,52   240+ kr 9,55   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj
     

Styk (leveret på klippet bånd)

1+ kr 20,39   25+ kr 18,00   50+ kr 17,20   100+ kr 16,31   250+ kr 14,32   500+ kr 13,92   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj
     

Styk (leveret på klippet bånd)

1+ kr 5,49   50+ kr 5,38   100+ kr 5,26   250+ kr 4,78   500+ kr 3,91   1000+ kr 3,60   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj
     

Styk (leveret på klippet bånd)

1+ kr 17,54   10+ kr 14,70   50+ kr 14,40   100+ kr 14,03   150+ kr 13,06   250+ kr 12,09   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj
     

Styk (leveret på hel rulle)

500+ kr 4,20   1000+ kr 3,85   2000+ kr 3,82   3000+ kr 3,79   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj

AMPHENOL ICC (COMMERCIAL PRODUCTS)

SFP CONNECTOR, RECEPTACLE, 20 POSITION,

     

Styk (leveret på hel rulle)

4000+ kr 11,76   8000+ kr 11,42   16000+ kr 10,83   24000+ kr 10,61   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj

Relaterede søgninger

Emballagetype Klippet bånd
  Yderligere emballagemuligheder er tilgængelige
Hjul på 480/rulle:2426391 Kontroller lagerbeholdning

2.629 På lager

2.629 på lager til levering næste dag (UK lager)
 
Se lagerstatus og leveringstider

Flere produkter på lager i ugen, der starter den 16-09-19

kr 11,27

Priser er ikke tilgængelige. Kontakt kundeservice.

Pris for:
Styk (leveret på klippet bånd)
Flere: 1 Minimum: 1
Antal Pris Din pris
 
 
1+ kr 11,27
 
15+ kr 10,60
 
40+ kr 10,15
 
100+ kr 9,63
 
240+ kr 8,73
 
 
 

Priser er ikke tilgængelige. Kontakt kundeservice.

Antal Listepris Din pris
480+ kr 6,91
 
2400+ kr 6,47
 
4800+ kr 6,15
 

Priser er ikke tilgængelige. Kontakt kundeservice.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Føj til indkøbskurv I restordre Forudbestil
Tilføj
Vare med begrænsninger
Tilføj varenr. / Linjenote
Total:
Total: ( )
Total: --
1 (Klippet bånd 2112385) x 11,27 = kr 11,27
Total: kr 11,27
Vælg emballageløsning
Bemærk: Forsendelser i forbindelse med forskellige emballagemuligheder sendes muligvis fra et eksternt lager. Se oplysningerne om levering og leveringstid for hver emballagemulighed.

Kundeanmeldelser

Community

Vil du se andre kunders information om dette produkt?

 Læs diskussioner, blogge og dokumenter fra vores community-medlemmer.

Filtre:

Vælg de dokumenttyper, du vil se, og klik på knappen "Anvend filtre"
Stil et spørgsmål, eller start en diskussion i vores community.