Du har indtastet en værdi, som indeholder ugyldige tegn, i nedenstående fremhævede felter. Gennemse dit valg, og brug kun gyldige tegn.

Produktet er muligvis ikke et nøjagtigt match til din søgning

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

 
 

BROADCOM AFBR-59E4APZ

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFF, LC Port, 1310 nm, 3.3 VDC

Date/Lot Code
BROADCOM AFBR-59E4APZ
BROADCOM AFBR-59E4APZ
BROADCOM AFBR-59E4APZ
BROADCOM AFBR-59E4APZ
×

Billedet er vejledende. Se produktspecifikationen.

Producentens varenummer:
AFBR-59E4APZ
Varenummer:
2393416
  • Indtast dit brugerdefinerede varenummer i tekstboksen ovenfor
  • Maksimum varenumre tilføjet.
    Slet ældre poster for at tilføje flere.

Varenummer gemt

Part Number Saved

Teknisk datablad:
AFBR-59E4APZ   Datablad
ECAD / MCAD
Supply Frame Models Link
Se alle tekniske dokumenter

Produktoversigt

The AFBR-59E4APZ is a power saving small form factor Transceiver that gives the system designer a product to implement a range of solutions for multimode fibre fast Ethernet. This transceiver is supplied in the industry standard 2 x 5 DIP style with an LC fibre connector interface. It operates at a nominal wavelength of 1310nm with a LC fibre connector interface. It is optimized to operate using both 50/125µm and 62.5/125µm multimode fibre.
  • Single +3.3 V Power Supply
  • Wave Solder and Aqueous wash Process Compatibility
  • Compatible with Optical Performance Requirements of 100Base-FX Version of IEEE 802.3u
  • LVPECL Signal Detect Output
  • -40°C to +85°C Operating Temperature

Applikationer

Industrial, Communications & Networking, Automation & Process Control

Fodnoter

Market demand for this product has caused an extension in leadtimes. Delivery dates may fluctuate. Product exempt from discounts.

Advarsler

ESD sensitive device, take proper precaution while handling the device, precautions include using grounded wrist straps, work benches and floor mats in ESD-controlled areas.

Produktoplysninger

Vil du at se lignende produkter? Vælg blot de ønskede attributter nedenfor og tryk på knappen ×


:
1310nm

:
3.3VDC

:
-Mbps

Find lignende produkter Vælg og tilpas attributterne ovenfor for at finde lignende produkter.

Tekniske dokumenter (3)

Tilgængelig for producentens leveringstid 19 uger

Bestil nu. Betal intet før produkterne er afsendt

På grund af markedsforhold er leveringstiderne kun til generel vejledning og kan ændres med kort varsel

kr 446,90

Priser er ikke tilgængelige. Kontakt kundeservice.

Pris for:
Styk
Flere: 1 Minimum: 1
  • 1+
  • 5+
  • 10+
  • 50+
Antal Pris Din pris
 
 
1+ kr 446,90
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
5+ kr 407,57
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
10+ kr 368,17
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
50+ kr 357,17
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
Antal Pris Din pris
 
 

Priser er ikke tilgængelige. Kontakt kundeservice.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Føj til indkøbskurv Føj til indkøbskurv Forudbestil
Tilføj
Vare med begrænsninger
Indtast din linjenote
Total:
Total: ( )
Total: --