Du har indtastet en værdi, som indeholder ugyldige tegn, i nedenstående fremhævede felter. Gennemse dit valg, og brug kun gyldige tegn.

Produktet er muligvis ikke et nøjagtigt match til din søgning

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

 
 

BROADCOM AFBR-5823QZ

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 125 Mbaud, AFBR-58x3xxZ

BROADCOM AFBR-5823QZ
×

Billedet er vejledende. Se produktspecifikationen.

Producentens varenummer:
AFBR-5823QZ
Varenummer:
3787998
  • Indtast dit brugerdefinerede varenummer i tekstboksen ovenfor
  • Maksimum varenumre tilføjet.
    Slet ældre poster for at tilføje flere.

Varenummer gemt

Part Number Saved

Teknisk datablad:
AFBR-5823QZ   Datablad
ECAD / MCAD
Supply Frame Models Link
Se alle tekniske dokumenter

Vælger af produktsortiment (AFBR-58x3xxZ)

Se alt fra dette produktsortiment

Produktoversigt

125MBd fast Ethernet 2x9 transceiver. It provides the system designer with products to implement a range of 125MBd fast Ethernet and FDDI as well as 100Mb/s Asynchronous Transfer Mode (ATM) designs. Suitable for Multimode 50-µm or 62.5-µm core fiber backbone links up to 2Km, Multimode fiber wiring closet to desktop links, very low cost multimode fiber links from wiring closet to desktop, multimode fiber media converters applications.
  • Full compatibility with 100BASE-FX version IEEE802.3u
  • Full compatibility with FDDI
  • Multisource 2 × 9 package style with choice of duplex SC receptacle
  • Single 3.3V power supply operation
  • DCPECL differential input and output data connections
  • DCPECL signal detect output
  • Industrial temperature range -40°C to 85°C
  • Wave solder and aqueous wash process compatible

Produktoplysninger

Vil du at se lignende produkter? Vælg blot de ønskede attributter nedenfor og tryk på knappen ×


:
1308nm

:
3.3V

:
125Mbaud

Find lignende produkter Vælg og tilpas attributterne ovenfor for at finde lignende produkter.

Tekniske dokumenter (2)

18 På lager Brug for flere?

Standard leveringstid for dette produkt er 19 uger.

Bestil inden kl. 18:00

Hos dig næste arbejdsdag

På grund af markedsforhold er leveringstiderne kun til generel vejledning og kan ændres med kort varsel

kr 408,31

Priser er ikke tilgængelige. Kontakt kundeservice.

Pris for:
Styk
Flere: 1 Minimum: 1
  • 1+
  • 5+
  • 10+
  • 50+
Antal Pris Din pris
 
 
1+ kr 408,31
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
5+ kr 403,98
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
10+ kr 399,57
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
50+ kr 336,30
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
Antal Pris Din pris
 
 

Priser er ikke tilgængelige. Kontakt kundeservice.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Føj til indkøbskurv Føj til indkøbskurv Forudbestil
Tilføj
Vare med begrænsninger
Indtast din linjenote
Total:
Total: ( )
Total: --