Du har indtastet en værdi, som indeholder ugyldige tegn, i nedenstående fremhævede felter. Gennemse dit valg, og brug kun gyldige tegn.

 
 

74441-0010 - 

I/O Connector, 20 Contacts, Receptacle, Wire to Board, Surface Mount, 74441 Series, PCB Mount

74441-0010 - I/O Connector, 20 Contacts, Receptacle, Wire to Board, Surface Mount, 74441 Series, PCB Mount

Billedet er vejledende. Se produktspecifikationen.

Producent:
MOLEX MOLEX
Producentens varenummer:
74441-0010
Varenummer:
1463052
Produktsortiment
74441 Series
Også kendt som:
GTIN UPC EAN: 800756382647
Teknisk datablad:
74441-0010   Datasheet
Se alle tekniske dokumenter

Produktoversigt

The 74441-0010 is a 20-circuit 2-row 0.80mm pitch SFP, SFP Plus (SFP+) host right angle connector, Z-axis pluggable, with 0.76µm gold plating, gold-plated copper alloy contacts, PCB mounting and surface mount termination. This 74441 series connector is made of high temperature thermoplastic, can be used with EMI shield, 73927 SFP cage, 86025 LC duplex cable assembly, guide frame, 73939 HSSDC2 cable assembly, mates with SFP modules, suitable for module-to-board application.
  • Black colour
  • UL94V-0 flammability rating
  • Current rating per contact is 0.5A
  • Voltage rating is 30VAC/DC
  • Temperature range from -40 to 85°C

Produktoplysninger

:
20Contacts
:
Receptacle
:
Wire to Board
:
Surface Mount
:
74441 Series
:
PCB Mount
:
Gold Plated Contacts
:
Copper Alloy
Find lignende produkter Vælg og tilpas attributterne ovenfor for at finde lignende produkter.

Også kendt som

GTIN UPC EAN: 800756382647

Alternativer til 74441-0010

Sammenlign de valgte produkter
Producentens varenummer
Varenummer
Producent / beskrivelse
Tilgæng
Pris for
Antal
     

Styk (leveret på klippet bånd)

1+ kr 13,69   15+ kr 12,54   40+ kr 12,31   100+ kr 12,00   240+ kr 10,85   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj
     

Styk (leveret på klippet bånd)

1+ kr 12,62   15+ kr 11,38   40+ kr 11,15   100+ kr 10,85   240+ kr 9,85   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj
     

Styk (leveret på klippet bånd)

1+ kr 5,67   50+ kr 5,54   100+ kr 5,42   250+ kr 4,92   500+ kr 4,03   1000+ kr 3,68   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj
     

Styk (leveret på klippet bånd)

1+ kr 16,05   10+ kr 13,51   50+ kr 13,21   100+ kr 12,91   150+ kr 12,09   250+ kr 11,27   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj
     

Styk

500+ kr 4,20   1000+ kr 3,85   2000+ kr 3,82   3000+ kr 3,79   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj

AMPHENOL ICC

SFP CONNECTOR, RECEPTACLE, 20 POSITION,

     

Styk

4000+ kr 11,76   8000+ kr 11,42   16000+ kr 10,83   24000+ kr 10,61   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj
     

Styk (leveret på klippet bånd)

1+ kr 25,84   10+ kr 23,30   50+ kr 21,76   100+ kr 20,69   150+ kr 18,61   250+ kr 16,46   Flere priser...

Vare med begrænsninger Tilføj

Relaterede søgninger

5.233 På lager

426 på lager til levering næste dag (Liege lager)
4.807 på lager til levering næste dag (UK lager)
 
Se lagerstatus og leveringstider

Flere produkter på lager i ugen, der starter den 17-02-20

kr 17,23

Priser er ikke tilgængelige. Kontakt kundeservice.

Pris for:
Styk (leveret på klippet bånd)
Flere: 1 Minimum: 1
Antal Pris Din pris
 
 
1+ kr 17,23
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
5+ kr 16,00
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
10+ kr 14,77
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
50+ kr 13,07
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
100+ kr 11,38
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
500+ kr 9,76
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
1000+ kr 8,77
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
 
 

Priser er ikke tilgængelige. Kontakt kundeservice.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Føj til indkøbskurv I restordre Forudbestil
Tilføj
Vare med begrænsninger
Tilføj varenr. / Linjenote
Total:
Total: ( )
Total: --

Kundeanmeldelser

Spørgsmål og svar fra vores kunder

Community

Vil du se andre kunders information om dette produkt?

 Læs diskussioner, blogge og dokumenter fra vores community-medlemmer.

Filtre:

Vælg de dokumenttyper, du vil se, og klik på knappen "Anvend filtre"
Stil et spørgsmål, eller start en diskussion i vores community.