Du har indtastet en værdi, som indeholder ugyldige tegn, i nedenstående fremhævede felter. Gennemse dit valg, og brug kun gyldige tegn.

Produktet er muligvis ikke et nøjagtigt match til din søgning

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

 
 

HIRSCHMANN SFP-FAST-MM/LC

TRANSCEIVER MODULE, 100MBPS

HIRSCHMANN SFP-FAST-MM/LC
×

Billedet er vejledende. Se produktspecifikationen.

Producentens varenummer:
SFP-FAST-MM/LC
Varenummer:
4292846
  • Indtast dit brugerdefinerede varenummer i tekstboksen ovenfor
  • Maksimum varenumre tilføjet.
    Slet ældre poster for at tilføje flere.

Varenummer gemt

Part Number Saved

ECAD / MCAD
Supply Frame Models Link
Se alle tekniske dokumenter

Vælger af produktsortiment (TUK SGACK902S Keystone Coupler)

Se alt fra dette produktsortiment

Produktoplysninger

Vil du at se lignende produkter? Vælg blot de ønskede attributter nedenfor og tryk på knappen ×


:
1310nm

:
-

:
100Mbps

:
TUK SGACK902S Keystone Coupler

Find lignende produkter Vælg og tilpas attributterne ovenfor for at finde lignende produkter.

Tekniske dokumenter (1)

Tilgængelig for producentens leveringstid 11 uger

Bestil nu. Betal intet før produkterne er afsendt

Amerikansk lager

Leveringsgebyr: 200 DKK én gang pr. ordre

Varer på lager, leveres inden for 3 arbejdsdage

På grund af markedsforhold er leveringstiderne kun til generel vejledning og kan ændres med kort varsel

kr 1.441,98

Priser er ikke tilgængelige. Kontakt kundeservice.

Pris for:
Styk
Flere: 1 Minimum: 1
  • 1+
  • 10+
  • 25+
  • 50+
  • 100+
Antal Pris Din pris
 
 
1+ kr 1.441,98
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
10+ kr 1.338,91
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
25+ kr 1.291,52
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
50+ kr 1.243,88
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
100+ kr 1.188,45
Kampagnepris
Kontraktpris
Kun webpris
Kun webkontaktpris
 
Antal Pris Din pris
 
 

Priser er ikke tilgængelige. Kontakt kundeservice.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Føj til indkøbskurv Føj til indkøbskurv Forudbestil
Tilføj
Vare med begrænsninger
Indtast din linjenote
Total:
Total: ( )
Total: --