Fibre Optic Testing Kits

: 5 produkter blev fundet
Filterlayout:
0 filter valgt
5 produkter blev fundet Klik på knappen "Anvend filtre" for at opdatere resultaterne
Fortsæt med at anvende filtre, eller Vis resultater Vis resultater
Min./Maks. Lagerstatus

Når afkrydsningsfeltet Husk er markeret, gemmer vi din seneste filterindstillinger til fremtidige søgninger

Overensstemmelse
Min./Maks. Producent
Min./Maks. Kit Contents
Min./Maks. Product Range

Kontraktpris er utilgængelig i øjeblikket. De viste priser er standardpriser. Afgivne ordrer vises i kontraktpris, når de behandles.

 
Sammenlign de valgte produkter Sammenlign (0)
Parametrisk søgning Attributter
Tilføj egenskaber til tabellen

Vælg de egenskaber, som du vil tilføje til kolonnerne i slutningen af tabellen.

  Producentens varenummer Varenummer Beskrivelse / Producent
Lagerstatus Pris for
Pris
Antal
Kit Contents Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
R158004
R158004 - DATA CABLE & POE VERIFIER KIT

3132429

DATA CABLE & POE VERIFIER KIT

TREND NETWORKS

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 4.847,00

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
PoE Pro Tester, Remote Units, Battery, Cables, F-81 Barrel Splice, Adapters, Wallet Wiring Card/Case -
33-931
33-931 - Fiber Optic Test Kit, 33-929 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x SC-SC Cables, Case

2283716

Fiber Optic Test Kit, 33-929 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x SC-SC Cables, Case

IDEAL

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 12.669,00 5+ kr 12.415,00 10+ kr 12.162,00 20+ kr 11.909,00

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
33-929 Light Source With Adaptors, 33-927 Power Meter, 2x SC-SC Cables, Carrying Case, User Manual Ideal Fibre Optic Test Kit
FOCTT2-KIT
FOCTT2-KIT - FIBRE OPTIC TERMINATION KIT

3220779

FIBRE OPTIC TERMINATION KIT

PANDUIT

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 5.650,00

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
OCTT2, FOLPC-2.5MM/2.5SM/1.25MM/1.25SM, FS115/FS116, Battery, FCCVR2 , Case, FLCC2/FSCC2/FSTC2 Kit OptiCam 2 Series
FTK1375
FTK1375 - Fibre Optic Test Kit, FI-500, SimpliFiber Pro Multimode PMLS, VisiFault & 2 FindFibers

2886169

Fibre Optic Test Kit, FI-500, SimpliFiber Pro Multimode PMLS, VisiFault & 2 FindFibers

FLUKE NETWORKS

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 38.118,00

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
FI-500, SimpliFiber Pro Multimode PMLS Kit, VisiFault & 2 FindFibers SimpliFiber Series
FI-100
FI-100 - Fiber Optic Test Kit, 250/900µm and 2/3mm Adapter, Soft Carry Case, Instruction Manual, Sun Shade

2785031

Fiber Optic Test Kit, 250/900µm and 2/3mm Adapter, Soft Carry Case, Instruction Manual, Sun Shade

TEMPO

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 4.459,00

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
250/900µm Adapter, 2/3mm Adapter, Soft Carry Case, Instruction Manual, Sun Shade & Two AAA Batteries -