Optical Power Components

: 4 produkter blev fundet
Filterlayout:
0 filter valgt
4 produkter blev fundet Klik på knappen "Anvend filtre" for at opdatere resultaterne
Fortsæt med at anvende filtre, eller Vis resultater Vis resultater
Min./Maks. Lagerstatus

Når afkrydsningsfeltet Husk er markeret, gemmer vi din seneste filterindstillinger til fremtidige søgninger

Overensstemmelse
Min./Maks. Connector Type
Min./Maks. Fibre Type
Min./Maks. Output Voltage
Min./Maks. Optical Wavelength
Min./Maks. Output Power Max
Min./Maks. Operating Temperature Min
Min./Maks. Operating Temperature Max
Min./Maks. Product Range
Emballage

Kontraktpris er utilgængelig i øjeblikket. De viste priser er standardpriser. Afgivne ordrer vises i kontraktpris, når de behandles.

 
Sammenlign de valgte produkter Sammenlign (0)
  Producentens varenummer Varenummer Beskrivelse / Producent
Lagerstatus Pris for
Pris
Antal
Connector Type Fibre Type Output Voltage Optical Wavelength Output Power Max Operating Temperature Min Operating Temperature Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018328

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 3.065,00

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic Multimode 3.6V 800nm to 850nm 650mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL Family
AFBR-POC406L
AFBR-POC406L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018331

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 3.938,00

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic Multimode 6V 800nm to 850nm 720mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL
AFBR-POC404L
AFBR-POC404L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018330

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 3.188,00

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
ST Fibre Optic Multimode 3.6V 800nm to 850nm 650mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL
AFBR-POC206L
AFBR-POC206L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018329

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 3.548,00

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
FC Fibre Optic Multimode 6V 800nm to 850nm 720mW -40°C 85°C AFBR-POCxxxL