Fibre Optic Transceiver Modules

: 90 produkter blev fundet
Filterlayout:
0 filter valgt
90 produkter blev fundet Klik på knappen "Anvend filtre" for at opdatere resultaterne
Fortsæt med at anvende filtre, eller Vis resultater Vis resultater
Min./Maks. Lagerstatus

Når afkrydsningsfeltet Husk er markeret, gemmer vi din seneste filterindstillinger til fremtidige søgninger

Overensstemmelse
Min./Maks. Producent
Min./Maks. Wavelength Typ
Min./Maks. Supply Voltage
Min./Maks. Data Rate Max
Min./Maks. Product Range
Emballage

Kontraktpris er utilgængelig i øjeblikket. De viste priser er standardpriser. Afgivne ordrer vises i kontraktpris, når de behandles.

 
Sammenlign de valgte produkter Sammenlign (0)
  Producentens varenummer Varenummer Beskrivelse / Producent
Lagerstatus Pris for
Pris
Antal
Wavelength Typ Supply Voltage Data Rate Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-5921ALZ
AFBR-5921ALZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

2497331

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, Pin Through Hole, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 2.125 Gbps

FOXCONN

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 223,50

Vare med begrænsninger
850nm 3.3V 2.125Gbps -
AFCT-5179CZ
AFCT-5179CZ - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 125 Mbps

1247614

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 5 V, 125 Mbps

FOXCONN

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 635,00 5+ kr 526,00 10+ kr 472,00 50+ kr 436,00

Vare med begrænsninger
1300nm 5V 125Mbps -
HFBR-5911LZ
HFBR-5911LZ - Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247689

Fiber Optic Transceiver, Multimode SFP, LC Duplex Port, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 364,00 5+ kr 356,00 10+ kr 349,00 50+ kr 342,00

Vare med begrænsninger
850nm 3.3V 1.25Gbps -
AFBR-5978Z
AFBR-5978Z - Fiber Optic Transceiver, 3.3 V

1327489

Fiber Optic Transceiver, 3.3 V

BROADCOM

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 536,67 5+ kr 519,36 10+ kr 503,17 20+ kr 466,69 60+ kr 460,52 200+ kr 442,53 Flere priser...

Vare med begrænsninger
- 3.3V - -
AFBR-59F3Z
AFBR-59F3Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

3014799

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 1 Gbps

BROADCOM

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 157,45 5+ kr 148,21 10+ kr 121,83 50+ kr 118,10 100+ kr 114,30

Vare med begrænsninger
650nm 3.3V 1Gbps -
AFBR-5903Z
AFBR-5903Z - Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 125 Mbps

9450114

Fiber Optic Transceiver, 1300 nm, 3.3 V, 125 Mbps

BROADCOM

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 316,20 10+ kr 233,95 25+ kr 219,90 90+ kr 215,55 200+ kr 211,30 300+ kr 207,15 Flere priser...

Vare med begrænsninger
1300nm 3.3V 125Mbps -
HFBR-53A5VEMZ
HFBR-53A5VEMZ - Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247681

Fiber Optic Transceiver, 850 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

FOXCONN

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 370,00 5+ kr 363,00 10+ kr 356,00 50+ kr 349,00

Vare med begrænsninger
850nm 3.3V 1.25Gbps -
HFBR-5963LZ
HFBR-5963LZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

1247693

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 1.25 Gbps

BROADCOM

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 349,83 10+ kr 316,10 25+ kr 306,22 80+ kr 300,35 200+ kr 280,30 300+ kr 274,69 Flere priser...

Vare med begrænsninger
1308nm 3.3V 1.25Gbps -
HFBR-5961LZ
HFBR-5961LZ - Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 1.3 Gbps

1247691

Fiber Optic Transceiver, 1308 nm, 3.3 V, 1.3 Gbps

BROADCOM

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 338,60 10+ kr 264,85 25+ kr 259,65 80+ kr 254,55 200+ kr 249,55 300+ kr 244,65 Flere priser...

Vare med begrænsninger
1308nm 3.3V 1.3Gbps -
N286-10G-LRM
N286-10G-LRM - TRANSCEIVER MODULE, 10GBPS, 1310NM, 220M

3493652

TRANSCEIVER MODULE, 10GBPS, 1310NM, 220M

EATON TRIPP LITE

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 2.595,69 5+ kr 2.500,48 10+ kr 2.405,36 25+ kr 2.318,82 50+ kr 2.301,49

Vare med begrænsninger
1310nm 3.3V 10Gbps -
AFBR-59SMI2Z
AFBR-59SMI2Z - Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

2917848

Fiber Optic Transceiver, 650 nm, 3.3 V, 250 Mbaud

BROADCOM

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 243,39 5+ kr 228,93 10+ kr 188,24 50+ kr 176,17 100+ kr 170,28

Vare med begrænsninger
650nm 3.3V 250Mbaud -
AFBR-57J7APZ
AFBR-57J7APZ - Fiber Optic Transceiver, 860 nm, 3.3 V, 7.373 Gbps

1829784

Fiber Optic Transceiver, 860 nm, 3.3 V, 7.373 Gbps

BROADCOM

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 1.253,70 5+ kr 433,35 10+ kr 421,65 20+ kr 410,05 50+ kr 402,25 100+ kr 397,40 200+ kr 374,40 Flere priser...

Vare med begrænsninger
860nm 3.3V 7.373Gbps -
M-SFP-TX/RJ45
M-SFP-TX/RJ45 - TRANSCEIVER MODULE, 1000MBPS

4292848

 
Nyt produkt
Data Sheet
+
RoHS

TRANSCEIVER MODULE, 1000MBPS

HIRSCHMANN

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 4.194,49 5+ kr 4.028,65 10+ kr 3.886,42

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
- - 1000Mbps -
SFP-FAST-MM/LC
SFP-FAST-MM/LC - TRANSCEIVER MODULE, 100MBPS

4292846

 
Nyt produkt
Data Sheet
+
RoHS

TRANSCEIVER MODULE, 100MBPS

HIRSCHMANN

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 1.441,98 10+ kr 1.338,91 25+ kr 1.291,52 50+ kr 1.243,88 100+ kr 1.188,45

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
1310nm - 100Mbps -
M-FAST SFP-TX/RJ45
M-FAST SFP-TX/RJ45 - TRANSCEIVER MODULE, 100MBPS

4292847

 
Nyt produkt
Data Sheet
+
RoHS

TRANSCEIVER MODULE, 100MBPS

HIRSCHMANN

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 3.248,52 5+ kr 3.119,99 10+ kr 3.009,93

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
- - 100Mbps -