Fibre Optic Attenuators & Connectors

: 6 produkter blev fundet
Anvendt filter
Producent
= NEUTRIK
Kategorier
1 filter valgt
6 produkter blev fundet Klik på knappen "Anvend filtre" for at opdatere resultaterne
Min./Maks. Lagerstatus

Når afkrydsningsfeltet Husk er markeret, gemmer vi din seneste filterindstillinger til fremtidige søgninger

Overensstemmelse
Min./Maks. Producent
Emballage

Kontraktpris er utilgængelig i øjeblikket. De viste priser er standardpriser. Afgivne ordrer vises i kontraktpris, når de behandles.

Anvendt filter
Producent
= NEUTRIK
Sammenlign de valgte produkter Sammenlign (0)
  Producentens varenummer Varenummer Beskrivelse / Producent
Lagerstatus Pris for
Pris
Antal
Fibre Optic Connector Type Fibre Type Fibre Diameter Connector Body Material Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
NO2-4FDW-A
NO2-4FDW-A - Fiber Optic Connector, LC, Singlemode, Multimode, Zinc Body, OpticalCon

2296086

Fiber Optic Connector, LC, Singlemode, Multimode, Zinc Body, OpticalCon

NEUTRIK

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 768,22 5+ kr 749,02 10+ kr 729,83 25+ kr 710,64 50+ kr 691,37 100+ kr 652,98 Flere priser...

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
LC Singlemode, Multimode - Zinc Body OpticalCon
NO2-4FDW-1-A
NO2-4FDW-1-A - Fiber Optic Connector, LC, Singlemode, Multimode, Zinc Body, OpticalCon

2296087

Fiber Optic Connector, LC, Singlemode, Multimode, Zinc Body, OpticalCon

NEUTRIK

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 847,15 5+ kr 826,02 10+ kr 804,82 25+ kr 783,62 50+ kr 762,42 100+ kr 720,08 Flere priser...

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
LC Singlemode, Multimode - Zinc Body OpticalCon
NO4FDW-A
NO4FDW-A - Fiber Optic Connector, LC, Opticalcon Advanced

2543810

Fiber Optic Connector, LC, Opticalcon Advanced

NEUTRIK

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 700,40 5+ kr 665,16 10+ kr 560,57 25+ kr 549,35 50+ kr 538,12 100+ kr 526,97 Flere priser...

Vare med begrænsninger

Minimumsordre på 1 varer Kun ganget med 1 Indtast en gyldig mængde

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
LC - - - Opticalcon Advanced
NO2-4FDW
NO2-4FDW - Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter

1643864

Fiber Optic Adapter, LC Duplex, LC Duplex, Jack, Jack, Straight Adapter

NEUTRIK

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 439,59 25+ kr 418,42 50+ kr 402,77 100+ kr 393,97

Vare med begrænsninger
- - - - -
NO2-4FDW-R
NO2-4FDW-R - Fiber Optic Connector, Singlemode, Multimode, Metal Body

1643865

Fiber Optic Connector, Singlemode, Multimode, Metal Body

NEUTRIK

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 599,75 25+ kr 570,75 50+ kr 557,64 100+ kr 537,52

Vare med begrænsninger
- Singlemode, Multimode - Metal Body -
NO2-4FDW-1
NO2-4FDW-1 - Fiber Optic Connector, Singlemode, Multimode, Metal Body

1643866

Fiber Optic Connector, Singlemode, Multimode, Metal Body

NEUTRIK

Du har tidligere købt dette produkt. Se i ordrehistorik

Styk

1+ kr 491,46 25+ kr 478,64 50+ kr 471,24 100+ kr 461,66

Vare med begrænsninger
- Singlemode, Multimode - Metal Body -