21 produkter blev fundet

Kontraktpris er utilgængelig i øjeblikket. De viste priser er standardpriser. Afgivne ordrer vises i kontraktpris, når de behandles.

  Producentens varenummer Varenummer Producent / beskrivelse
Tilgæng Pris for
Pris
Antal
3-2120864-1
3-2120864-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

2484319

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

FIBRE OPTIC, LC, PLUG, MULTIMODE; Fibre Optic Connector Type:LC; Fibre Type:Multimode; Fibre Diameter:-; Connector Body Material:Zinc Body; Product Range:Variant 14; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017)

8 På lager

+ Se lagerstatus og leveringstider

1 på lager til levering næste dag (Liege lager): 00 (for re-reeling produkter 17:30) mandag - fredag (ekskl. helligdage)

7 på lager til levering næste dag (UK lager): 00 (for opspolede varer 17:30) Man - Fre (Ekskl. helligdage)

Flere produkter på lager i ugen, der starter den 29-10-18

Styk

1+ kr 105,00 5+ kr 103,00 10+ kr 97,40 25+ kr 87,42 50+ kr 69,92

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
3-2120871-1
3-2120871-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

2484324

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Multimode, Zinc Body, Variant 14

FIBRE OPTIC, LC, JACK, MULTIMODE; Fibre Optic Connector Type:LC; Fibre Type:Multimode; Fibre Diameter:-; Connector Body Material:Zinc Body; Product Range:Variant 14

18 På lager

+ Se lagerstatus og leveringstider

18 på lager til levering næste dag (UK lager): 00 (for opspolede varer 17:30) Man - Fre (Ekskl. helligdage)

Flere produkter på lager i ugen, der starter den 24-09-18

Styk

1+ kr 85,34 5+ kr 81,32 10+ kr 79,24 25+ kr 73,14 50+ kr 69,05 100+ kr 60,94 150+ kr 56,84 Flere priser...

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
1987004-1
1987004-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 4 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

2484333

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 4 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, PLUG, 4POS, CAT5E; No. of Contacts:4 Contact; Gender:Plug; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; No. of Contacts:4Contact

7 På lager

+ Se lagerstatus og leveringstider

7 på lager til levering næste dag (UK lager): 00 (for opspolede varer 17:30) Man - Fre (Ekskl. helligdage)

Flere produkter på lager i ugen, der starter den 27-08-18

Styk

1+ kr 125,00 5+ kr 121,00 10+ kr 116,00 25+ kr 94,65

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
2-2120875-1
2-2120875-1 - Fiber Optic Adaptor, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

2484326

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Adaptor, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

FIBRE OPTIC COUPLER, LC, PLUG-JACK, SM; Convert From Fibre Optic Connector:LC Duplex; Convert To Fibre Optic Connector:LC Duplex; Convert From Gender:Plug; Convert To Gender:Jack; Adapter Body Style:Straight Adapter; Product Range:-

1 På lager

+ Se lagerstatus og leveringstider

1 på lager til levering næste dag (Liege lager): 00 (for re-reeling produkter 17:30) mandag - fredag (ekskl. helligdage)

Flere produkter på lager i ugen, der starter den 08-10-18

Styk

1+ kr 148,00 5+ kr 146,00 10+ kr 134,00 25+ kr 110,00

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
3-2120875-1
3-2120875-1 - Fiber Optic Adaptor, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

2484327

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Adaptor, Push Pull, LC Duplex, LC Duplex, Plug, Jack, Straight Adapter

FIBRE OPTIC COUPLER, LC, PLUG-JACK, MM; Convert From Fibre Optic Connector:LC Duplex; Convert To Fibre Optic Connector:LC Duplex; Convert From Gender:Plug; Convert To Gender:Jack; Adapter Body Style:Straight Adapter; Product Range:-

3 På lager

+ Se lagerstatus og leveringstider

3 på lager til levering næste dag (Liege lager): 00 (for re-reeling produkter 17:30) mandag - fredag (ekskl. helligdage)

Flere produkter på lager i ugen, der starter den 29-10-18

Styk

1+ kr 147,00 5+ kr 139,00 10+ kr 132,00 25+ kr 116,00

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
2120864-1
2120864-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

2484316

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, PLUG, 8POS, CAT5E; No. of Contacts:8 Contact; Gender:Plug; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; No. of Contacts:8Contact

2 På lager

+ Se lagerstatus og leveringstider

2 på lager til levering næste dag (UK lager): 00 (for opspolede varer 17:30) Man - Fre (Ekskl. helligdage)

Styk

Leveres så længe lager haves

1+ kr 92,94

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
1987673-1
1987673-1 - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

2484335

TE CONNECTIVITY - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

FRAME KIT, RJ45 PUSH-PULL CONN, CAT6; Accessory Type:Frame Kit; For Use With:AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors; Product Range:-

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 24-09-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

1+ kr 145,00 5+ kr 144,00 10+ kr 142,00 25+ kr 134,00

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
5-2120871-1
5-2120871-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

2484322

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, JACK, 8POS, CAT5E; No. of Contacts:8 Contact; Gender:Jack; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Panel Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; No. of Contacts:8Contact

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 24-09-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

48+ kr 97,62

Tilføj
Min: 48 Mult: 48
1987307-1
1987307-1 - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

2484334

TE CONNECTIVITY - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

FRAME KIT, RJ45 PUSH-PULL CONNECTOR; Accessory Type:Frame Kit; For Use With:AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors; Product Range:-

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 24-09-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

10+ kr 77,67

Tilføj
Min: 10 Mult: 10
7-2120875-1
7-2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

2484331

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 8P8C, CAT5E; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:8Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:8Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 08-10-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

24+ kr 233,00

Tilføj
Min: 24 Mult: 24
6-2120875-1
6-2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

2484330

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 4P4C, CAT6; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:4Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:4Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 19-11-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

24+ kr 220,00

Tilføj
Min: 24 Mult: 24
5-2120875-1
5-2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

2484329

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 8P8C, CAT5E; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:8Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:8Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 08-10-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

24+ kr 210,00

Tilføj
Min: 24 Mult: 24
2-2120871-1
2-2120871-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

2484323

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

FIBRE OPTIC, LC, JACK, SINGLEMODE; Fibre Optic Connector Type:LC; Fibre Type:Singlemode; Fibre Diameter:-; Connector Body Material:Zinc Body; Product Range:Variant 14

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 24-09-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

48+ kr 66,27

Tilføj
Min: 48 Mult: 48
2-2120864-1
2-2120864-1 - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

2484318

TE CONNECTIVITY - Fiber Optic Connector, Push Pull, LC, Singlemode, Zinc Body, Variant 14

FIBRE OPTIC, LC, PLUG, SINGLEMODE; Fibre Optic Connector Type:LC; Fibre Type:Singlemode; Fibre Diameter:-; Connector Body Material:Zinc Body; Product Range:Variant 14; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017)

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 08-10-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

48+ kr 64,26

Tilføj
Min: 48 Mult: 48
4-2120864-1
4-2120864-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 4 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

2484317

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 4 Contact, Plug, RJ45, Variant 14, Cable Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, PLUG, 4POS, CAT5E; No. of Contacts:4 Contact; Gender:Plug; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Cable Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; SVHC:No SVHC (07-Jul-201

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 03-12-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

48+ kr 102,00

Tilføj
Min: 48 Mult: 48
1987674-1
1987674-1 - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

2484336

TE CONNECTIVITY - Connector Accessory, Frame Kit, AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors

FRAME KIT, RJ45 PUSH-PULL CONNECTOR; Accessory Type:Frame Kit; For Use With:AMP IP65/67 Field Installation RJ45 Push-Pull Connectors; Product Range:-

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 24-09-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

1+ kr 209,00 5+ kr 202,00 10+ kr 194,00 25+ kr 159,00

Tilføj
Min: 1 Mult: 1
2120875-1
2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

2484325

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 8 Ways, RJ45, Jack, 8 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 8P8C, CAT5E; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:8Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:8Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

10 På lager

+ Se lagerstatus og leveringstider

10 på lager til levering næste dag (UK lager): 00 (for opspolede varer 17:30) Man - Fre (Ekskl. helligdage)

Flere produkter på lager i ugen, der starter den 22-10-18

Styk

24+ kr 206,00

Tilføj
Min: 24 Mult: 24
8-2120875-1
8-2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

2484332

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 4P4C, CAT5E; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:4Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:4Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 17-12-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

24+ kr 204,00

Tilføj
Min: 24 Mult: 24
4-2120875-1
4-2120875-1 - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

2484328

TE CONNECTIVITY - In-Line Adaptor, Push Pull, RJ45, Plug, 4 Ways, RJ45, Jack, 4 Ways

COUPLER, RJ45, PLUG-JACK, 4P4C, CAT5E; In Line Connector A:RJ45; Convert From Gender:Plug; Convert From Positions:4Ways; In Line Connector B:RJ45; Convert To Gender:Jack; Convert To Positions:4Ways; Connector Type:Adaptor, In-Line; Product Range:-

Afventer levering (Tilgængelig for restordre for de viste leveringstider)

+ Se lagerstatus og leveringstider
Flere produkter på lager i ugen, der starter den 17-12-18 Kontakt mig, når varen er på lager

Styk

24+ kr 201,00

Tilføj
Min: 24 Mult: 24
2120871-1
2120871-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

2484320

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, JACK, 8POS, CAT5E; No. of Contacts:8 Contact; Gender:Jack; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Panel Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; No. of Contacts:8Contact

Lagerføres ikke længere

4-2120871-1
4-2120871-1 - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

2484321

TE CONNECTIVITY - Sealed Ethernet, Push Pull, 8 Contact, Jack, RJ45, Variant 14, Panel Mount, Gold Plated Contacts

SEALED ETHERNET, RJ45, JACK, 8POS, CAT6; No. of Contacts:8 Contact; Gender:Jack; Connector Type:RJ45; Product Range:Variant 14; Connector Mounting:Panel Mount; Contact Plating:Gold Plated Contacts; Contact Material:Copper Alloy; No. of Contacts:8Contacts

Lagerføres ikke længere